Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Безпечний район
Гадяцький район

Гадяччина під наглядом: на варті спокою система «Безпечний район»

Що найважливіше у житті кожної людини? Звичайно, це почувати себе захищеним. Під словом «безпека» ми розуміємо спільну відповідальність як правоохоронних органів, так і місцевої влади. Для того, щоб організувати контроль криміногенної ситуації на території Гадяччини ми впровадили програму «Безпечний район».

Єдиний центр безпеки — унікальна система відеоаналітики, що дозволяє оперативно відстежувати ситуацію і аналізувати отримані дані. Це 120 камер відеоспостереження, встановлених у населених пунктах Гадяцького району та вздовж основних автошляхів. Вони ведуть цілодобовий запис, який зберігається в архіві. Такі відеокамери дозволяють по гарячих слідах розслідувати злочини та слугують підґрунтям для оперативно-слідчих дій. У Центрі безпеки знаходиться оператор, який спостерігає за найбільш проблемними і важливими місцями, в плані громадської безпеки.

Разом із поліцейськими спокій мешканців району та їхнє майно оберігають патрульні КП «Сервіс». Вони здійснюють профілактичну роботу, тим самим запобігаючи скоєнню правопорушень, а ще допомагають виявити зловмисників.

Пишаємося тим, що всі переваги та технічні можливості програми високо оцінили голова Полтавської ОДА — Валерій Головко, та керівник Нацполіції в Полтавській області — Андрій Замахін.

Звичайно, щоб максимально охопити територію Гадяччини, потрібно близько 300 камер відеоспостереження. Отже, працюємо й далі над тим, щоб мешканцям нашого краю жилося безпечно і спокійно!

}